Літературна вітальня “Нас єднають думи Кобзаря”

4 березня, напередодні дня народження видатного українського поета Т.Г. Шевченка, викладачі кафедри фундаментальної та мовної підготовки разом із працівниками бібліотеки НФаУ відчинили двері літературної вітальні “Нас єднають думи Кобзаря”  для іноземних студентів 1-го курсу та слухачів відділення доуніверситетської підготовки. Під час перегляду презентацій студенти дізналися про життєвий і творчий шлях поета, доробок Т.Г. Шевченка – художника. Із захопленням слухали, як одногрупники декламують  уривки з Шевченкових поетичних творів, ознайомилися із добіркою пісень українських виконавців на вірші Кобзаря й  самі заспівали пісню “Зацвіла в долині червона калина”.

Літературна вітальня "Нас єднають думи Кобзаря"  Літературна вітальня "Нас єднають думи Кобзаря"  Літературна вітальня "Нас єднають думи Кобзаря" Літературна вітальня "Нас єднають думи Кобзаря"

Літературна вітальня "Нас єднають думи Кобзаря"