Участь у студентських конференціях

Цьогоріч навчання на відділенні доуніверситетської підготовки НФаУ уперше здійснюється українською мовою, а на І курсі як мову майбутньої професії її обрали понад 30 студентів-іноземців.

Перші кроки шляхом самостійного наукового пошуку, зроблені нашими студентами, свідчать про високий рівень мовної підготовки та справжню зацікавленість у майбутній професії.

13 – 14 травня 2021 року відбувся ІІ Освітньо-просвітницький online-семінар «НАРОДЖЕННЯ, РОЗВИТОК ТА СТАНОВЛЕННЯ НАУКИ ПРО ДНК», присвячений річниці відкриття молекули ДНК. Організатори семінару – факультет  з підготовки іноземних громадян та кафедра біологічної хімії.

Доповідь слухача відділення доуніверситетської підготовки Хамадауі Уссами «РНК-вакцини як новітні технології» (наукові керівники – завідувач кафедри фундаментальної та мовної підготовки, канд. фарм. наук, доц. З. І.  Коваленко та старший викладач кафедри фундаментальної та мовної підготовки, канд. фарм. наук О. В. Гамуля) викликала жваве обговорення, зважаючи на неабияку актуальність обраної тематики.

Участь у студентських конференціях Участь у студентських конференціях

У ІІІ Міжнародній конференції для іноземних студентів «УКРАЇНА І СВІТ: ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР» (в онлайн-форматі), яка відбулася 14 травня 2021 року в Києві, взяли участь 83 студенти з 11 ВНЗ України, а також були запрошені високоповажні гості: заступник Міністра з питань європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України Андрій Вітренко, Голова Представництва ЄС в Україні Мааті Маасікас, Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Тойли Атаєв, Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремній,  директорка УДЦМО Олена Шаповалова, генеральний директор Інституту України Володимир Шейко й креативна директорка Інституту України Тетяна Філевська, президент ГО «Африканська рада в Україні» Діало Ісса Садіо та інші.

Національний фармацевтичний університет у 5 секціях презентували студенти І-ІІІ курсів факультету з підготовки іноземних громадян та відділення доуніверситетської підготовки НФаУ, підготовлені викладачами кафедри фундаментальної та мовної підготовки.

Ель Каун Сухаїл та Айман Гареі (доповідь «Основні перекладацькі трансформації у текстах медико-біологічного профілю», науковий консультант – канд. філол. наук., доц. Н.О. Лисенко),  Дзота Хелена Асна та Умаіма Бухафа (доповідь «Національні традиції народів Конго і Марокко», наукові консультанти – викладачі О.С. Латишева та Т.Л. Чернігова), Аділова Джіверзат (доповідь «О важности изучения и сохранения языков Дагестана», науковий консультант – канд. філол. наук., доц. Т.Є. Суханова) охоче брали участь у дискусіях та обґрунтовано відстоювали свою думку. Високий науковий рівень та мовну компетенцію наших доповідачів відмічено організаторами конференції – викладацьким колективом Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Усі учасники отримали сертифікати та пропозиції до подальшої співпраці.Участь у студентських конференціях Участь у студентських конференціях

Print Friendly, PDF & Email