Історична довідка

З метою оптимізації навчального процесу в системі підготовки іноземних громадян та осіб без громадянства до вступу у ВНЗ України у вересні 2010 року була створена кафедра фундаментальної та мовної підготовки, яку очолила доцент З.І. Коваленко.

Кафедра забезпечує навчальний процес в системі доуніверситетської підготовки іноземних громадян за медико – біологічним, інженерно – технічним та економічним напрямами.

Колектив кафедри кожний рік першим зустрічає слухачів – іноземців, що приїздять на навчання в Україну та постійно супроводжує їх протягом навчання.

Головне завдання підготовчого факультету для іноземних громадян – підготовка студентів до майбутнього навчання в вузах України, покликана допомогти їм адаптуватися до життя в іншій країні. Іноземні студенти отримують фундаментальну підготовку з російської мови, біології, хімії, математики, фізики та інших дисциплін.

Сьогодні факультет довузівської підготовки НФаУ – один з найчисленніших в Україні. За багаторічний період роботи з економічного, гуманітарного, медико – біологічного і нженерно – технічного напрямками були підготовлені понад 2 тисячі студентів з 48 країн.

Print Friendly, PDF & Email