Про любов до природи, довкілля, хімії та біології… Насправді вони навколо нас щодня

За підтримки Харківської міської ради, спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради Національний фармацевтичний університет ініціював та реалізував проєкт МЕТРОШКОЛА «Чарівний світ фармації».

Заняття відбувалися під час осінніх канікул, у навчальних класах, що облаштовані у метрополітені на станціях «Університет» та «Перемога». Назви станцій обрані не випадково: «Університет» – як символ знань, «Перемога» – як уособлення наших прагнень.

МЕТРОШКОЛА «Чарівний світ фармації» – це заняття з природничих наук у форматі цікавих лекцій, про складні, на перший погляд, речі у доступній і зрозумілій подачі.

24 та 25 жовтня 2023 р. доцент НФаУ Надія ШЕЙКІНА прийняла участь у проєкті Метрошкола «Чарівний світ фармації» 24 та 25 жовтня 2023 р. доцент НФаУ Надія ШЕЙКІНА прийняла участь у проєкті Метрошкола «Чарівний світ фармації»