Конкурс есе «Наукова молодь про Конституцію України»

14 червня 2021 року члени СНТ кафедри узяли участь у конкурсі есе «Наукова молодь про Конституцію України», що проводився Національним фармацевтичним університетом спільно з Радою молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації з нагоди відзначення 25-ої річниці Конституції України.

Буссала Ахмед (група – Фм20(4,10д.)англ-06, науковий керівник – Ломака Олександра) та Іван Капріор (група – Фм20(4,10д)-10, науковий керівник – доц. Наталя Лисенко)) серед 3 запропонованих обрали  тему “Що для мене означає Конституція України”.

Щиро вітаємо майбутніх науковців із високою оцінкою їхніх літературних талантів!

Конкурс есе «Наукова молодь про Конституцію України»   Конкурс есе «Наукова молодь про Конституцію України»