Свято студентської науки 21.04.2023

21 квітня 2023 року в рамках ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» відбулось засідання студентського наукового товариства кафедри фундаментальної та мовної підготовки (Секція 16. «Фундаментальні та мовні науки»).

Студенти підготували 13 вражаючих доповідей та представили їх на високому науковому рівні. Немає переможених, усі – переможці!

Вітаємо здобувачів вищої освіти та молодих вчених, які отримали відзнаки.

Диплом І ступеню

Владлена Яременко

Доповідь на тему «УКРАЇНСЬКО-ЛАТИНСЬКО-АНГЛІЙСЬКИЙ ПЕРЕКЛАД ПАТОАНАТОМІЧНИХ ТЕРМІНІВ-МЕТАФОР»

Науковий керівник – доц. Лисенко Н.О., кандидат філологічних наук, доцент

Диплом ІІ ступеню

Коміссарова Євгенія

Доповідь на тему «ASPECTS OF MODERN ROBOT`S USAGE IN SURGERY»

Мала Олена

Доповідь на тему «ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПРОФЕСІЇ ФАРМАЦЕВТА В УКРАЇНІ В МИРНИЙ ЧАС ТА ПІД  ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ»

Науковий керівник – Баранник М.О., кандидат фізико-математичних наук, старший викладач

Диплом ІІІ ступеню

Середа Анастасія

Доповідь на тему «FUNCTIONAL MAGNETIC RESONANCE IMAGING AS A TOOL FOR STUDYING BRAIN ACTIVITY»

Петрашенко Анна

Доповідь на тему «ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА МАГНІТО-РЕЗОНАНСНОЇ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ТОМОГРАФІЇ ЯК СУЧАСНИХ МЕТОДІВ ДІАГНОСТИКИ»

Науковий керівник – Шейкіна Н.В., кандидат біологічних наук, доцент

Дякуємо керівникам, доповідачам та всім учасникам секційного засідання!

Бажаємо нових звершень, наукових досягнень та творчої наснаги!