День кафедри фундаментальних та суспільно-гуманітарних наук

02 жовтня 2023 р. відбувся День кафедри фундаментальних та суспільно-гуманітарних наук.

В цей день відновила роботу етнографічної експозиції Українська світлиця НФаУ і запросила на гостини «Захисники і козацтво під Покровом Богородиці» університетську родину.

Важкі часи, важкі втрати… Але, як зазначила ректор НФаУ Алла Котвіцька, університетська спільнота щоденно – у навчанні, роботі, дослідженнях – наближає Перемогу. Саме таким є життєстверджувальний щоденний поступ НФаУ.

Перегортаємо сторінки історії Слобожанщини, згадуємо і передаємо нащадкам її славетні традиції, які об’єднують правобережну і лівобережну Україну.

Про маловідомі факти в перетині сюжетних ліній видатних особистостей Харківщини, які можна знайти в історичних описах про козацтво Слобожанщини, гостям розповів, у притаманній лише йому манері, хедлайнер зустрічі – Максим Розенфельд, знаний архітектор, мистецтвознавець та яскрава особистість.

Змістовним і ґрунтовним був дайджест експонатів української культури «Про перлини Української світлиці НФаУ» у розповіді доцентів кафедри фундаментальних та суспільно-гуманітарних дисциплін, мовознавців Наталії Лисенко та Алли Берестової.

Крім того, першокурсники університету мали нагоду ознайомитися зі студіями освітніх компонент кафедри фундаментальних та соціально-гуманітарних наук (завідувачка кафедри Ольга Назарко).

Студентів очікували змістовні івенти на кафедральних студіях:

День кафедри фундаментальних та суспільно-гуманітарних наук