Традиційно у День української писемності та мови на кафедрі фундаментальної та мовної підготовки відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 44 студенти Національного фармацевтичного університету: студенти фармацевтичного факультету, факультету медико-фармацевтичних та фармацевтичних технологій, економіки та менеджменту.

Конкурс проходив із використанням платформи Zoom.

Призові місця розподілилися таким чином:
І місце – Cеменко Юлія (1 курс, група Фм21 (3,10д)-01).
ІІ місце – Безкоровайна Дар’я (1 курс, група ТПКЗм 21 (4,10д)-02) та Кольцова Валерія (1 курс, група Фм21 (3,10д)-02).
ІІІ місце – Краснобрижа Дар’я (1 курс, група ТПКЗм20 (4,10д)-02) та Привалова Катерина (1 курс, група Фм21 (3,10д)мед).

Зичимо нашим переможцям наснаги, удачі та натхнення на обласному турі конкурсу!І (університетський) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра ЯцикаІ (університетський) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика І (університетський) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика