Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада 2021 року в Україні святкують День Гідності та Свободи – свято, здобуте українцями, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 – лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

З цієї нагоди 23 листопада 2021 року на кафедрі фундаментальної та мовної підготовки викладачі провели низку виховних годин, ознайомивши студентів іноземного контингенту з подіями новітньої історії України, та обговоривши зі студентами вітчизняного контингенту необхідність цінувати свою свободу й дбати про неї щодня, щохвилини!

Низький уклін захисникам української державності!
Сили, благополуччя і процвітання нашій рідній країні!

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!