Переможець конкурсу “Кращий член наукового товариства” гуманітарного напрямку – Ель Каун Сухаїл

7 грудня 2021 року  на урочистій церемонії нагородження переможців конкурсу “Кращий член студентського наукового товариства НФаУ було відзначено представника від нашої кафедри Ель Кауна Сухаїла як переможця у номінації “Кращий науковець СНТ гуманітарного напрямку”.  Особливою несподіванкою стали цінні подарунки для переможця: квиток до Харківського міського дельфінарію «Немо» та Power Bank.
Щиро вітаємо Сухаїла та його науковго керівника, кандидата філологічних наук, доцента Наталю Олександрівну Лисенко з перемогою та зичимо ще більших висот і нових звершень!!!

Переможець конкурсу "Кращий член наукового товариства" гуманітарного напрямку - Ель Каун Сухаїл