З Днем Збройних Сил України!

Кафедра фундаментальної та мовної підготовки від щирого серця вітає усіх військовослужбовців, воїнів, ветеранів війни з Днем Збройних Сил України і бажає незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення  мрій!

Це свято відзначається щорічно 6 грудня, в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України». Проте варто також пам’ятати про те, що у 1919 році саме 6 грудня також  стався початок однієї зі славетних сторінок української армії – Першого зимового походу Дієвої армії УНР.

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України. Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил є Президент України.

У кожній державі армія сприяє утвердженню суверенітету та незалежності, а це надзвичайно важливо для такої молодої країни, як Україна. З цієї нагоди 6 грудня викладачами кафедри фундаментальної та мовної підготовки були проведені виховні години з великою пошаною і вдячністю нашим захисникам!!